Geoblog.pl    tramp    Podróże    Azja - kolejna odsłona - podróż zakończona    Powrot do domu :)

Powrot do domu :)

Polska, Kalisz

Okolo 14.00 dotarlem do domu , zneczenie wylazi ze mnie, ale jestem zadowolony, za kilka dni przyjdzie czas na podsumowanie, zapraszem do obejrzenia fotek , powinienem je wkrotce powrzucac i cos napisac o calosci podrozy . :) dziekuje Wam za sledzenie tej wyprawy i za wspieranie mnie w trakcie jej trwania, to bardzo mile gdy bedac dalego otrzymuje sie od Was maile, wpisy na blogu , niby podroz jest po to by by gdzies indziej, ale swiadomosc, ze kos o mnie pamieta jest bardzo mila :)

geminus
geminus - 2009-07-14 23:10
Piekny blog. Gratuluje ! Ciesze sie ze wszystko skonczylo sie szczesliwie. Pozwole sobie za jakis czas zwrocic sie z pytaniami odnosnie Malezji i Indonezji. Teraz odpoczywaj i planuj kolejne wyprawy. Pozdrawiam.

tramp
tramp - 2009-07-15 05:07
Jak najbardziej , zawsze staram sie podpowiedziec jak sie poruszać , co wybierac . Piszę bloga po częsci dla siebie i najbliższych ale i też po to by każdy, komu sie opisywane przeze mnie tereny spodobaja i zechce je odwiedzić slużył pomocą . Zawsze na wszystkie maile odpisuję, czasami tylko nie odrazu , bo będąc w drodze czasami mam ograniczony dostęp do internetu .

tramp
JAKUB KIBLER