Geoblog.pl    tramp    Podróże    AZJA - Borneo , Birma , Tajlandia , Indonezja ,........................    przyjemna przerwa w podrozy

przyjemna przerwa w podrozy

Tajlandia, Bangkok

kolejny dzien jestem w Bangkoku, i ostatni jaki spedzam sam , jutro rano przylatyja Gosia, Kasia i Leszek , wiec przez kolejne 4 tygodnie bedziemy podrozowac razem , teraz najwazniejsze to zalatwic w poniedzialek wizy do Birmy, bilety juz mamy, wiec oby sie udalo, naczas, plan jest by w czwartek rano leciec do Yangunu , a w miedzyczasie bede za przewodnika dla nich po Bangkoku i okolicy, bo to ich pierwsza wizyta tutaj,
przez ostatnie dwa dni krecilem sie po roznych zakamarkach miasta, fajnie jest uciec od turystycznych szlakow, gdzie nie ma turystow i miasto zyje normalnym swoim zyciem, mimo swojej wielkosci wcale nie musi byc meczace , pogoda jak narazie mi dopisuje,
na placu przed palacem szykuja olbrzymia uroczystosc, jak bylem 4 tygodnie temu byl pusty, a teraz pobudowali na nim olbrzymi kompleks pawilonow i sali tronowej , robi wrazenie, ale pewnie sie na to nie zalapie, bo bede akurat w Birmie, coz nigdy nie da sie zobaczyc wszystkiego,

voyager44
voyager44 - 2008-10-28 08:38
Mam wielką prośbę!
Jeśli mógłbyś napisać co z wizą do Birmy? Ile aktualnie kosztuje i jak długo się na nią czeka? Bedę bardzo wdzięczny za w miarę szybką odpowiedż, ponieważ za kilka dni wylatuję do Bangkoku a potem w planie Birma i najchętniej jeszcze dziś kupiłbym bilet z Bangkoku do Yangunu, gdybym wiedział czy i kiedy ewentualnie otrzymam wizę.
Z góry serdeczne dzięki!

tramp